Změňte bolest těla v radost ze cvičení

Moje služby

Fyzioterapie

Na individuální fyzioterapii vám mohu pomoci se zdravotními problémy týkajícími se pohybového systému. Nejprve vás vyšetřím a následně probíhá podle potřeby manuální ošetření, cvičení, nácvik autoterapie a prevence dalších potíží. Zaměříme se převážně na dlouhodobé řešení vašich potíží.

Individuální lekce

Individuální lekce Pilates doporučuji pro úplné začátečníky i pokročilé. Zaměříme se spolu na precizní nastavení a naučení jednotlivých cviků, případně zlepšení jejich techniky. Naučíte se správnému držení těla, probereme jednotlivé cviky do podrobna podle vašich potřeb a zdravotních omezení.

Skupinové lekce

Na skupinových lekcích Fyzio Pilates se zaměřujeme na zdravé protažení i posílení celého těla. Naučíte se správnému držení těla a zdravému pohybu. Lekce probíhají v malých skupinkách, během nichž se vám individuálně věnuji a opravuji vás podle vašich potřeb a zdravotních omezení. Bližší informace ke kurzům naleznete v aktualitách.

Odborné semináře

V případě zájmu o pohybový nebo fyzioterapeutický seminář na vámi požadované téma pro vaši firmu či zájmovou skupinu mě můžete kontaktovat.

SM system

V rámci ordinace fyzioterapie využívám i metody SM-systému. Je vhodná např. u klientů s bolestmi zad, výhřezy plotýnek a skoliózy.

Kineziotaping

V rámci ordinace fyzioterapie využívám i metody kineziotapingu. Je vhodná např. u pacientů po úrazech na odlehčení poraněné části, snížení otoku a zlepšení stability, ale i u sportovců jako prevence zranění a přetížení.

Fyzioterapie online

V rámci fyzioterapie je možnost využít online terapii, při níž vás na dálku orientačně vyšetřím a doporučím vám vhodnou manuální i cvičební autoterapii na doma. Online fyzioterapii doporučuji využít pouze pokud není možnost využít osobní návštěvy u fyzioterapeuta.

Individuální lekce online

Na individuální online lekci si můžete příjemně zacvičit z pohodlí domova. Podrobně vás navedu do cviků a přes obrazovku poskytnu opravu/zpětnou vazbu. Můžeme se zaměřit také na zlepšení techniky některých cviků nebo na vytvoření cvičební sestavy vám na míru.

S čím se na mě můžete obrátit?

  •  Trápí vás bolesti zad, kolen, kyčlí nebo jiné části pohybového systému.
  • Jste rozlámaní z kanceláře či home office.
  • Máte přetížené předloktí, zápěstí, rameno nebo krční páteř z práce u počítače.
  • Máte potíže s chodidly, koleny či bedry při a po chůzi nebo běhu.
  • Používáte barefoot obuv nebo o ní uvažujete a nejste si jistí, jestli chodíte a cvičíte správně.
  • Máte potíže po porodu, s pánevním dnem či diastázou.
  • Máte potíže s dechem, s tuhostí hrudníku (např. po onemocnění Covid-19).
  • Chcete se poradit o nastavení správné polohy v jednotlivých cvicích (jógové pozice, pilates, cvičení s vlastní vahou,…).
  • Chcete se poradit o správném zapojení stabilizačních svalů trupu a doporučit pro vás vhodného lektora nebo trenéra.
  • Nebo jen lépe poznat možnosti svého těla a naučit se něco nového.

Ráda Vám pomohu najít pro Vás to pravé.
Berte prosím v úvahu, že na řešení dlouhodobějších potíží je většinou potřeba dlouhodobá spolupráce.
Výše uvedené služby nabízím také formou online konzultace.